7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yarasa Büyüsü Nasıl Bozulur?

  • Yarasa Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Yarasa Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir tür aşk büyüsü olan yarasa büyüsü, kan ile yapılan tılsımdır. Bir yarasa bulunarak kanı ile büyü yapılır. Büyüde kullanılan kan kişinin elbiselerine sürülebilir. Karıştırılabilir veya başka şekilde kullanılabilir. Yarasa büyüsü nasıl bozulur merak ediyorsanız, sizi yazımızı okumaya davet ediyoruz. 

Yarasa Büyüsü Nedir?

Sevgili kardeşlerim, her büyünün kendinize göre çeşitli bazı özellikleri vardır. Yarasa büyüsü de eski dönemlerden bu yana medyumlar tarafından yapılır. Yarasa hayvanının kanı alınarak yapına bu büyü son derece tehlikelidir. Peki, siz bu tehlikeli büyünün tesiri altındaysanız nasıl bozabilirsiniz. Ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yarasa büyüsü yapılan kişiye alt üst eder. Mutlak itaat etmesini sağlar. Belki de en güçlü kara aşk büyüsüdür. Yapıldığında karşı konulması pek mümkün değildir. Büyü yapıldığı anlaşıldıktan sonra yarasa büyüsü bozma işlemi için harekete geçilmelidir.

Yarasa büyüsü bozacak olanlar bilmelidirler ki çok güçlü bir büyüdür. Yarasa büyüsünü bozmanın iki ayrı yolu vardır. Bugün ikisinden de bahsedeceğiz. İlki medyum hocalara giderek büyüyü bozmak olacaktır İkincisi ise Kur’andan sureler okunarak büyüye karşı bir kalkan oluşturmaktır.

Sevgili kardeşlerim her iki yol ile yarasa büyüsünü bozabilirsiniz. Yarasa büyüsünü bozabilmek için ilk başta etkilerinin neler olduğunu anlamak lazım. Yarasa büyüsü etkileri nelermiş onlara göz atacağız.

Yarasa Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Yarasa büyüsü bozmak isteyen kardeşlerim, etkilerini mutlaka bilmelisiniz. Büyünün etkilerini bilmediğiniz sürece büyüyü bozmanız pek mümkün olmayacaktır. Bu etkilerden birini veya birkaçını bile yaşıyorsanız, bakım işlemini medyum Seyfullah hocanın yanında yapabilirsiniz.

Medyum Seyfullah hoca yapacağı bakım çalışmasıyla sizde yarasa büyüsü olup olmadığını hemen anlayacaktır. Yarasa büyüsünün en belirgin etkileri şu şekilde sıralanabilir.

  • Büyü yapılanın düşünceleri en baştan en sonra kadar her harfiyle değişir. Amaç düşüncelerine hakim olmak olur ve sonuç elde edilir. Kişi artık kendisi düşünemeyecek hale gelir.
  • Karşıdaki kişi yarasa büyüsüne herhangi bir tepki veremez. Çünkü yarasa büyüsü çok güçlüdür. İçinde şeytani varlıklar kullanılır. Kişinin karşı çıkabilmesi için çok güçlü bir iradesinin olması şarttır. 
  • Uykusuzluk bu büyünün en belirgin özelliğidir. Kişi genellikle çok kötü bir uykusuzluk çeker. Aslında uyumak ister bu fırsatı da bulur ama bir türlü olmaz.
  • Yoğun bir halsizlik duygusu kişinin üzerine çöker. Devamlı yorgunluk, hiçbir şey yapmama isteği, sürekli dinlenme halleri büyünün genel etkileri içindedir. 
  • Düşüncelerin karışık olması, sürekli kararsızlık yaşama, eşya kaybetme yarasa büyüsünün etkileri arasında yer alır. 

Sevgili kardeşlerim, yarasa büyüsü kara büyü gurubunda yer alır. Yarasa büyüsünün yapılışı için cinler ve şeytanlar kullanılabilir. Bu varlıkların kullanılması, büyünün daha güçlü hale gelmesini sağlar. Bu varlıklar, büyü yapılan kişiye devamlı zarar verir. Yukarıdaki etkileri kendinizde görüyorsanız, medyum hocaya danışabilirsiniz. 

Yarasa Büyüsü Bozmak İçin Ne Yapılabilir?

Sevgili kardeşlerim, yarasa büyüsünü bozmanın iki yolu vardır. Bu yolların ilki medyum hocaya başvurmak olacaktır. Medyum hoca sizde yarasa büyüsünü tespit ettikten sonra çalışmalara başlayacaktır.

Seçeceğiniz medyum hoca kaliteli olmalıdır. İkinci yol ise kendi başınıza dualar okuyarak bu büyüyü def edebilirsiniz. Sevgili kardeşlerim, yarasa büyüsü bozmak için başvuracağınız yolları sizlere detaylıca anlatmaya çalışacağım. 

Medyuma Giderek Yarasa Büyüsü Bozma

Yarasa büyüsünü bozmanın ilk yoludur. Burada ehil bir medyuma gidilerek yarasa büyüsü çalışması yapılır. Kişinin üstünde yarasa büyüsü varsa bununla ilgili tedbirler alınır. Medyum hoca ne yapacağına karar vermek için bir süre düşünür.

Sonunda büyü bozma işlemi başlar. Yarasa büyüsü bozacak olan medyum hoca kesinlikle çok dikkatli seçilmelidir. Medyumun dikkatle seçilmemesi bazı sorunları ortaya çıkaracaktır kardeşlerim. Değerli kardeşlerim medyum hoca şu özellikleri bulundurmalıdır.

  • Resmi belgeli medyum hoca olmalıdır. Yani merdiven altı çalışmadığını ispat eden bir resmi belgeye sahip olmalıdır. Belgesiz olanlardan uzak durmalısınız.
  • Zengin bir ilim ustası olmalıdır. Havas ilmini öğrenmiş olmalıdır. Geçmişi hakkında muhakkak bilgiler olmalıdır. Geçmişi bilinmeyen medyum hocalarla çalışmamanızı tavsiye ederiz.
  • Usta olmalıdır. Bilim, ilim alanlarında ilerlemiş olmalıdır. Kendiniz kanıtlamış medyumla çalışmalısınız. Kardeşlerim bu arada çalışacağınız medyum hakkında diğer insanların görüşlerine dikkat etmelisiniz. 

Dua Okuyarak Yarasa Büyüsü Bozma

Yarasa büyüsünü bozmanın bir diğer yolu dua okumaktır. Dualar büyüden kurtulmanız için en güzel yollardan birisidir. Kara büyü olan yarasa büyüsünü üzerinizden def etmek için Kur’andan duaları okuyabilirsiniz.

Okuyacağınız dualar, şeytani varlıkların kovulmasına zemin oluşturacaktır. Sizde bu kötü huylu varlıkların hepsinden kurtulmuş olacaksınız. Kardeşlerim aşağıdaki duaları okuyarak, yarasa büyüsünü kolaylıkla bozabilirsiniz. Yarasa büyüsü bozmak için dua sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. 

Felak Suresi

Büyü bozma için dua denildiği zaman her insanın aklına ilk olarak Felak suresi gelir. Felak suresini okumadan önce abdest almanız gerekecektir. Abdest aldıktan sonra duayı 7 sefer tekrar etmeniz, Allah’ın izni sayesinde büyüden kurtulmanıza yarayacaktır.

Fatiha Suresi

Yarasa büyüsü bozmak isteyenler, Kur’anın diledikleri surelerini okuyabilirler. Bunlardan birisi de fatiha suresidir. Günde 3 kez okumak, kişinin şeytanın şerrinden korunmasına olanak tanıyacaktır.

Nas Suresi

Nas suresini 3 defa okuyarak yarasa büyüsü bozulabilir. Yarasa büyüsü bozmanın bir diğer yolun Nas suresini daima yanında taşımaktır. Çünkü bu sure gerçek anlamda bir kalkan görevi görecektir. 

Ayetel Kursi

En güzel kalkan Ayetel Kursi’dir. Sizi beladan, musibetten ve meşakkatli yollardan koruduğu gibi yarasa büyüsünün tehlikeli etkilerinden de koruyacaktır. Sadece yarasa büyüsü değil tabi tüm büyülerde etkili bir silahtır. 

Yarasa büyüsü bozma için dualara istediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Eğer dua okumayı bilmiyorsanız, hocalarda bununla ilgili yardım alabilirsiniz. Medyum Seyfullah hocamız, isterseniz yarasa büyüsünü kendi yöntemleriyle bozma çalışması yapabilir. Büyüyü bozmadan öylece beklerseniz, çeşitli problemler yaşayabilirsiniz. 

Yarasa Büyüsü Neden Bozulmadı?

Sevgili kardeşlerim, yarasa büyüsü bozma için herhangi bir medyuma gittiniz ama işlem yapılamadı. Daha doğrusu işlem yapıldı ama henüz sonuç alamadınız. Tabi yarasa büyüsü bozma işlemlerinin tamamlanması için verilen süreler geçmişse. Eğer süreler bitmişse yarasa büyüsü neden bozulmadı diye merak etmeniz oldukça normal.

Sevgili kardeşlerim, hatırlarsanız yukarıda sizlere yarasa büyüsü bozacak olan medyumun ehliyetinden bahsettik. Demek istediğimiz aslında buydu. Medyum hoca bilgili ve ehliyet sahibi değilse sonuç sizin için hüsran olacaktır. Büyüyü kolayca bozmak ve sorun yaşamamak için medyum Seyfullah hoca size doğru bir seçenek olacaktır. Onu seçerek neden büyü bozulmadı demeye bir son verebilirsiniz. 

Yarasa Büyüsü Bozma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hangi yollarla yarasa büyüsünün bozulacağını artık anladık sanırım. Bu kısımda tekrardan büyü nasıl bozulur yanıtı aramayacağız. Onun yerine yarasa büyüsü bozma işlemlerini nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışacağız. Yani yarasa büyüsü bozacak olan medyum hangi çalışmaları yaparak yarasa tılsımını bozar.

Yarasa büyüsünü bozan medyum hoca vefk, muska veya diğer yollardan büyüyü bozabilir. Büyü içerisinde hüddam kullanılmışsa, bozma işleminde de bu varlık kullanılacaktır. Hüddam ile iletişim kurmak, onu karşıt olarak kullanmak için havas ilmi alanında sorunsuz bilgiye sahip olmak gerekir. Medyum Seyfullah hocayı tereddüt etmeden arayabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ