7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşık Etme Duası Nedir Nasıl Yapılır?

  • Aşık Etme Duası Nedir Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Aşık Etme Duası Nedir Nasıl Yapılır?

Kısa sürede etkili aşık etme duaları, siz sevdiğinizi kendinize aşık edebilme fırsatı verir. Aşık etme duası nedir ve hangi şekillerde yapılır, bu konulara değineceğiz. Aşık etme dualarıyla ilgili tüm ayrıntıların detaylarıyla yazımızda bulabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Nedir?

Duanın faziletleri çok geniştir kardeşlerim. Sizlere bunlardan bahsedeceğiz, ama önce aşık etme duasının ne olduğunu anlamaya çalışalım. Değer verdiğim kardeşlerim, ‘aşık etme duası’ sevilen kişiyi kendine bağlamadır. Birini seviyorsanız ve ondan karşılık alamıyorsanız, aşık etme duasını yapabilirsiniz.

Dua size onunla birlikte olma şansını tanıyacaktır. Aşık etme duası, çeşitli kurallarla ve sıklıkla tekrar edilerek yapılır. Bilmeyen kardeşlerimiz, hatta bilen kardeşlerimiz bile, profesyonel medyum hocalardan yardım istemelidirler. Bahsini ettiğimiz dua hakkında medyum Süleyman hocamızdan yardım talep edebilirsiniz.

Aşık etme duası yapan hocamız, bu alanın uzmanıdır. Duaların hikmetlerini sanırım anlatmaya gerek yoktur kardeşlerim. Allah’a açtığınız eliniz, safi niyetiniz, dileğinizin gerçekleşmesine ilk adımdır. Allah, bana dua edin buyurmuştur. Kardeşlerim, biliniz ki duanın ne zamanı, ne yeri vardır. Ancak onu tekrar etmenin faydalarını İslam alimleri belirtmişlerdir.

Aşık etme duası, tekrar edilerek yapılan bir uygulamadır. Profesyonel hocaların birlikte okudukları tılsımlı sözcüklerle, dua daha etkili hale gelir. Aşık etme duası nasıl yapılır diye merak ediyor musunuz? Öyleyse buyurun devam edelim kardeşlerim.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Değerli kardeşlerim, duaları yapmanın ne zamanı ne yeri vardır. Herhangi birinden borç almanıza, birini kırmanıza da gerek yoktur. Dua siz ve yaratıcınız arasında kanatlı bir kuştur. Ona ne kadar değer verdiğiniz size fazilet kapılarını açan şeydir. Sevgili kardeşlerim, duanın nasıl yapıldığı ile ilgili pek çok soru alıyoruz.

Bazı kardeşlerimiz ısrarla duanın nasıl yapılacağı hakkında soru sorarlar. Sevgili değer verdiğim kardeşlerim, birini aşık etme amacıyla yapılan dua, safi dua değildir. Onun yanında havas ilminin alanına giren tılsımlı sözcüklerde yer alır. Duayla birlikte bunlarda okunur. Etkili olabilmeleri için tılsımlı sözcükler gereklidir.

Dolayısıyla sevgili kardeşlerim, duanın yanında okunacak bu sözcükleri medyum Seyfullah hocadan talep edebilirsiniz. Burada paylaşmamız havas ilmi açısından doğru olmayacaktır. Siz, medyum Seyfullah hocamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Aşk için duayı öğrendikten sonra bunu her gün tekrar ederek okumalısınız. Sevgili kardeşlerim, duanın beklenir şekilde etki göstermesi için medyum hocadan yardım isteyebilirsiniz. Kendisi duayı okuduğunda alacağınız tesir sizi memnun edecek, sevdiğiniz size aşık edecektir.

Aşık Etme Duası Neden Yapılır?

Aşık etme duası, bir kişinin duygularını değiştirmek için yapılır. Size olan duygularını tersi yöne çevirme adına icra edilir. Siz birini çok seviyorsanız, o sizi sevmiyorsa, onu kendinize bu şekilde bağlayabilirsiniz.

Aşık etme duası, başkalarının birbirlerini sevebilmesi için de tercih edilebilir kardeşlerim. Örneğin kardeşlerim, iki eşin birbirlerini daha çok sevmesini istiyorsanız, onlara aşk dualarını yapabilirsiniz. Aşık etme duası neden yapılır değerlendirmemiz böyleydi kardeşlerim.

Aşık Etme Duası Etkileri

Değerli mümin kardeşlerim! Aşık etme amacıyla yaptığımız bu dua, esasında çok güçlüdür. Muhtevasında olağanüstü tılsımlı, gizemli sözcük barındırır. Her bir gizemli sözcük, karşıdakinin size daha fazla değer vermesine yol açar. Aşık etme duasının etkileri gözle görülebilecek kadar çoktur. 

En etkili aşık etme duası yapmak isterseniz, yolunuz medyum Seyfullah hocadan şaşmamalı. Kendisine başvurmuş her kardeşine, Allah’ın izniyle, göstermiş olduğu çabalarıyla yardım etmiştir. Sizde kendisinden yardım alabilirsiniz. Medyum Seyfullah hocanın yaptığı aşık etme duasının göstereceği etkiler şöyledir. 

  • Karşıdaki kişinin ruh halini değiştirir. Öncelikle değiştirdiği onun ruh halidir. Ruh haliyle birlikte duygularda değişmeye, farklılaşmaya başlar. Sevilmeyen renkler sevilmeye başlar.
  • Güzel hayaller kurulmaya başlanır. Her hayalin içerisinde sizde mutlaka olursunuz. Size karşı olan ilgisi, saygısı ve sevgisi artacaktır.
  • Sosyal hayatında daha mutlu bir döneme geçiş yapar. Sizi gördüğü anda mutluluğunda artış olduğunu kendi gözlerinizle görebileceksiniz. 

Aşık etme duasının sevdiğiniz kişinin üzerinde etkileri bu şekilde. Sonuçta, yani en son aşamada, aşık olduğu ortaya çıkar. Bu genellikle size aşkını ilan etmesiyle, hediye almasıyla anlaşılabilir. Aşık etme duası yapmak niyetiniz varsa, medyum Seyfullah hocamızı arayabilirsiniz. 

Aşık Etme Duası Faziletleri Nelerdir?

Değerli mümin kardeşlerim! Dualarının tamamının faziletleri ayrı ayrı ölçülür. Her birisinin kendisine özgü faziletleri vardır. Kimisi sizi dar durumdan kurtarır, kimisi dertlerinizi sonlandırır. Duadan feyiz almak için inançlı olmak ve Allah’a sığınmak gerekir. Duaların yeri veya zamanı yoktur.

Lakin bahsettiğimiz aşık etme duasının faziletleri gerçekleşsin diye, birkaç kurala uyulmalıdır. Evvela duanın hocalar aracılığıyla yapılması doğru olur. Duanın tam okunuşu, etrafında söylenecekler, havas ilmini basiret içinde yer alır. Aşık etme duasının faziletleri çok geniş alanı kaplamakta. 

  • Sevdiğinizle güzel bir hayata adım atmanızda yarar sağlayacaktır. Birlikteliğinizin ilerleyen dönemlerde de güzel olmasını sağlayacaktır.
  • Bu duayla yapacağınız aşık etme duyguları, kalıcı olacak ve incitmeyecektir. Sevdiğiniz kişi duanın tesiri altında, herhangi bir sorun yaşamayacaktır. 
  • Kardeşlerim, sevdiğiniz kim olursa olsun, size gerçek anlamda değer verecektir. Sizinle yaşayacağı dakikaların önemini her daim düşünecektir. 

Aşık etme duasının fazileti, karşıdakine gerçek sevgiyi hatırlatmasıdır. Duanın sonucunda asla onu zorlama söz konusu değildir. Sevdiğiniz kişi kendi iradesiyle size gelir. Hür iradesi dua etkisindeyken geçerlidir. 

Aşık Etme Duasını Kimler Yapabilir?

Sizde yapabilirsiniz kardeşlerim. Aşık etme duasını mümin olan herkes yapabilir. Abdest alarak yapmanın hikmeti elbetteki daha farklı ve güzel olacaktır. Sizde bu duayı tabi ki yapabilirsiniz. Evvela bilmelisiniz ki duada tılsımlı sözcüklerde yer alır. Duanın tesirini güçlü şekilde göstermesi için medyum hocanın yapması daha doğru olur. 

Aşık etme duası yapanlar medyum hocalardır. Medyum Süleyman hoca bu hocalar içerisinde en ünlü olanıdır. Kendisinden yardım alarak yapacağınız duanın daha tesirli olmasını sağlayabilirsiniz. Medyum hocamız, kendi zamanının en iyilerinden birisidir. Dünyanın değişik ülkelerinden Müslümanlar kendisine dertleri hususunda danışırlar. Türkiye’nin her bölgesinde tanınan medyum hocamız, sizler için en iyi seçenek olacaktır. 

Aşık Etme Duası Sonuçları Nelerdir?

Sevgili din kardeşlerim, aşık etme duasını sizler yaptıktan sonra, sonuçlarını merak edebilirsiniz. Ne olacağını, sevdiğinizde yaşanan değişimleri bilmek isterseniz. Sevgili kardeşlerim, duanın etkileri görüldükten son ana kadar, sonuçlar belli olmaz. Yani etkilerin başlangıcı ve sonuna kadar geçen süre, duanın etkileri söz konusudur.

Ondan sonraki süreç, duanın sonuçları kısmıdır. Aşık etme duasının sonuçları ona başvuran insanların fayda sağlamasına hikmet eder. Duadan burada yer vereceğimiz gibi sonuç almak isterseniz, istikametiniz medyum Seyfullah hoca olmalıdır. 

  • Sevdiğiniz tamamen size bağlanır hale gelir. Bu kötü anlamda bağlanma değildir. Size karşı müthiş bir ilgi ve aşk duyar. 
  • Sizi hayallerinin tüm kısımlarına mutlaka ekler. Kalbinin her köşesinde siz olursunuz. Evlendiğinizde bile sevdiğinizi sevgisinde azalma olmayacaktır. 
  • Gerçek aşk duyguları ortaya çıkar. Sevgisi sizinkinden daha fazla olur.

Kısacası aşık etme duasının sonuçlarına şaşıracaksınızdır. Çünkü tahmin edemeyeceğiniz kadar güzel sonuçlarla karşı karşıya kalacaksınız. Sevdiğinizi tek düşüncesi artık siz olacaksınız. Bunun olmasını istiyorsanız, mutlaka medyum Seyfullah hocayla görüşmelisiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ