7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Vefkinin Sonuçları Nelerdir?

  • Aşk Vefkinin Sonuçları Nelerdir? için yorumlar kapalı
Aşk Vefkinin Sonuçları Nelerdir?

Aşk Vefkinin Sonuçları Nelerdir?

Aşk vefkinin sonuçları nelerdir diye düşünen kişilerin yazımızı okumasını tavsiye etmekteyiz. Aşk vefki, büyüsel uygulamalardan uzak durmak isteyen kişilerin tercihi olarak dikkat çekmektedir. Çünkü vefk büyü demek değildir. Bazı zamanlar da aşk büyüsü ile karıştırılıyor olsa da büyü ve vefk tamamen birbirinden ayrı uygulamalardır. Büyülerde insanların beyni ve düşüncelerine hükmedilerek etki altında kalınması sağlanır. Bunun için de cinlerden yardım alınır. Cinler aracılığı ile olması gereken durum hemen olur.

Vefk öyle değildir. Dikdörtgen bir çizim içine belli sayılar ve harfler yazılır. Bunlar ebced hesabı ile kişinin ismi ve doğum tarihi baz alınarak yazılmaktadır. Arapça İbranice ve Süryanice dillerinin vefk yazımında bilinmesi gerekir. Bu dilleri bilmeyen kişiler vefk yazamaz. O yüzden aşk vefkinde seçici olmalı ve doğru medyum seçilmelidir. Aşk vefkinin sonuçlarını doğru olarak göstermesi için işinde iyi medyumu bulmak gerekir.

Aşk Vefki Nedir?

Aşk vefki, dualarla yapılan bir işlem olarak dikkat çeker. Dinimizde büyü yapmak ya da yaptırmak günahtır.  Ama dualarla ilgili işlemler günah değildir. Birçok musibete ve nazara karşı okunan dualar bulunur. Vefk konusu da duaların, ayetlerin ve surelerin yazılmasıyla yapılır. Etkisi de ömür boyu sürmektedir. Aşk konusunda yapılan vefkler de bulunmaktadır. Bunlar sevgiliye ve eşe yazılmaktadır. Böylece mutlu bir aile yaşantısı hedeflenmektedir.

Aşk vefkinin sonuçları nelerdir? Konusu vefkten faydalanmak isteyen kişiler tarafından merak edilir. İnsanlar bazen karşılıksız aşktan bazen de sevdiği kişinin aşkının eksikliğinden mustarip olurlar. Bu durum onların hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Çünkü mutlu olmanın yolu sevdiği kişi tarafından sevilmekten geçer. Bunun için manevi yardım almak isteyenler medyum hocalara başvurabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu vefk hakkında bilgisi olan ve tecrübe kazanmış medyuma ulaşmaktır.

Aşk Vefkinin Sonuçları Nelerdir?

Aşk Vefkinin Sonuçları Nelerdir?

Aşk Vefki Etkileri ve Sonuçları Nelerdir?

Aşk vefki etkileri, vefk yapıldıktan kısa bir zaman sonra ortaya çıkacaktır. Okunan ve yazılan dualar bu durumun yaşanmasında etkendir. Vefk yapılan kişinin duygu ve hislerinde değişiklik ve size karşı bir yakınlaşma olacaktır. Vefkin sonuçları hakkında şunlar söylenebilir:

  • Kişinin size aşık olması ve yakınlaşması söz konusudur.
  • Sizin yanınızda mutlu olma ve bu durumundan şikayetçi olmama durumu yaşanır.
  • Başkalarının yanında hatta ailesinin yanında bile kişi mutlu olmaz. Sadece sizinle olmak ister.
  • Bekar olanlar yeni bir hayat kurmak için planlar yapar.
  • Evlilerin arasına sıcaklık, muhabbet, sevgi ve saygı gelir.
  • Aile birliğinin yıkılmasını vefk engelleyebilir.
  • Dağılmış olan aileler yapılacak vefkle toparlanır.

Aşk Vefki Kime Yaptırılır?

Aşk vefki kişiye özel uygulamadır. Havas ilmine sahip olan medyum tarafından yapılmalıdır. Medyumun bazı dilleri de bilmesi gerekir. Vefki genellikle kişi üzerinde taşımalıdır. Bazı vefklerde yiyecek ve içeceklere dualar okunur. Bunların yedirilip içirilmesi gerekir. Nasıl davranmanız gerektiği ve dikkat etmeniz gerekenler medyum tarafından size söylenecektir. Aşk vefki konusunda uzman kişiyi bulmak ve ona isteğinizi anlatmak gerekir.

Medyum hoca vefki yazmadan önce kişinin yıldıznanesine bakar ve vefki ne zaman yazması gerektiğini tayin eder. Çünkü vefkler belirli zamanlarda ve belirli sayıda yazılır. Bunu en iyi bilen de medyum hocalardır. Aşk vefkinin sonuçları nelerdir? Diye merak edenler öncelikle aşk vefkinde dikkat edilmesi gerekenleri bilmelidir. Arapçayı iyi bilen, ayet ve sureleri okuyan hocalar vefkte başarılıdır. Vefkin içinde bizim bildiğimiz sureler de okunur. Ihlas, Fatiha, Nas sureleri gibi. Ama bu konuda daha fazla ayrıntı için aşk vefkinde uzman medyum bulmalı ve ona danışmalısınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ