7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmet Açma Vefkleri?

  • Kısmet Açma Vefkleri? için yorumlar kapalı
Kısmet Açma Vefkleri?

Kısmetinin kapandığını düşünen kardeşlerim, bu yazımızı okuduktan sonra, kısmetinizi açacak yolu bulmuş olacaksınız. Tesirli dualar manasına gelen kısmet açma vefkleri nedir etkileri ne zaman ve ne şekilde görülür, hep birlikte bakacağız.

Kısmet Açma Vefki Nedir?

Değerli kardeşlerim, vefkler iki guruba ayrılırlar. Biz burada bugün rahmani vefklerden söz edeceğiz. Rahmani vefkler, kişinin kısmetinin açılmasını sağlayan türdendir. Allah’ın isimleri ve dualar hazırlanarak, kağıda işlenir etki gösterirler.

Kısmet açmak için yapılan vefk işlemi, Allah’ın izniyle, kapanan kısmetinizi açacaktır. İçerisinde bulunan dualarla yol gösterici olan vefkler, uğraşlarınız için sizlere yardımcı olacaktır. Kardeşlerim, isterseniz kısmet açma vefkleri neden yapılır sorumuzu yanıtladıktan sonra, ne işe yarayacağına bakalım.

Kısmet Açma Vefkleri Neden Yapılır?

Kardeşlerim, kısmet kişinin kaderidir. Kaderde bazen güzel şeylerle, bazen olumsuzluklarla karşılaşırız. Vefklerin amacı elbette kaderi değiştirmek değildir. Amaç, vefk işlemi yapılarak, dua etmektir. Yani kısmetin açılması için dualar yazmaktır. Kısmet açma vefkleri amaçları şu şekilde sıralanmaktadır.

– Yaptığınız işte çok çalışıyor olmanıza rağmen, bir türlü başarılı olamıyorsanız, kısmetiniz kapanmış olabilir. Kısmet açma vefkleri ile emeğinizin karşılığını alabilir, kısmetinizi açabilirsiniz.

– Evlenmek düşünceniz var. Bunu bir türlü hayata geçiremiyorsunuz. Kısmetiniz yok, olanları da kaçırdınız gitti. Kısmet açma vefkleri yapmak niyetindeyseniz, evlilik düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz. 

Kısmet Açma Vefkleri Ne İşe Yarar?

Değerli kardeşlerim, her insanın kendine göre dertleri, tasası vardır. Kimisi ekmeğinden memnun olmaz, kimisi hayatından. Her şeyden evvel tevekkül edip, şükür etmek gerekir. Allah’ın bildiğinin en doğrusu olduğunu bilmeliyiz. Kısmet açma vefklerine bunların bilincinde olarak başvurmalıyız. Kısmet açma vefki ne işe yarar gibi düşünceler kafanızda yer alıyorsa, şöyle açıklayalım.

– Hayatınızın emek verdiğiniz bölümünde, karşılığını almanıza yardımcı olur. Size kolaylıklar getirir. Dualar tesirlerini gösterdikten sonra, kolaylaştığını görebilirsiniz.

– Sıcak yuva ihtiyacınız artık tamamen gerçeğe dönüşebilir. Allah’a sürekli dua etmeniz halinde, hayırlı kısmetinizi bulabilirsiniz.

Kısmet Açma Vefkleri Etkileri?

Sevgili kardeşlerim. Biliyorsunuz ki insanın hayatı daimi olarak aynı rotada gitmez. İyi gittiği zaman mutlaka kötü durumlar olur. Kötü gittiğinde iyi şeylerle karşılaşabiliriz. Hayatın zorluklarla dolu olduğunu bilerek yaşamak ve çabalamak, esasında boynumuzun borcudur. Ancak, yüce Allah, bizlere, aciz olduğumuzu bildiğinden, dua edin demiştir.

Duayla sizlere kapılar açarım diye buyurmuştur. Sevgili kardeşlerim, rahmani vekkler yoluyla yüce Allah’a dua edebiliriz. Kısmet açma vefkleri etkileri konusuna değinmek istememizin nedeni, nasıl sonuçlar alacağımızla alakalıdır. 

– Çabalarımız ve çalışmalarımız, daha güzel olmaya başlar. Çalışmaya olan hevesimiz artar ve yaptığımız işler sonuç gösterir.

– Hayatımızın huzurlu olduğunu görebiliriz. Kısmeti açılan insanın, keyfi yerine gelir. Evinde, iş hayatında mutlu olma ihtimali daha yüksektir.

– Yuva kurma, meyvelerini yeme fikri hoşumuza gidiyor olabilir. Kısmet açma vefkleri yapıldıktan sonra, bu amacımıza ulaşma şansı yakalarız.

Sevgili kardeşlerim, burada yanlışa mahal vermemek gerekiyor. Kısmet açma vefkleri çabası olmayana yardım niteliğinde değildir. Kimse oturduğu yerden kısmetini açtıramaz. Sizlere bu yolla çalışma yaptığınız söyleyenlere inanmayınız. Dürüst medyum hocalar istikametiniz olmalıdır. Seçtiğini hocanın ilmi deniz gibi olmalı, dili konuşmamalı. İmanı kuvvetli olmalıdır. 

Kısmet Açma Vefklerini Kimler Yapar?

Kardeşlerim, yukarıda kısmet açma vefklerinin iki gurupta olduğunu değerlendirdik. Rahmani vefkler kişinin sadece hayrına yapar. Bunları yapanlar prensip sahibi olmalı, insana zarar vermemelidir.

– Kuvvetli iman gücüne sahip olmalılar.

– Güvenilir ve dürüst olmalıdırlar. Geçmişleri bunu yansıtmalıdır.

İki özelliği kendisinde barındıran hocaya gidebilirsiniz. Medyum Seyfullah hoca size istediğiniz zaman, hayırlı dualar için yardımcı olabilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ