7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

  • Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız? için yorumlar kapalı
Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

İki kişiyi birbirinden soğutan, onları birbirlerinden nefret ettiren ayırma büyüsü size yapılmışsa, nasıl anlarsınız? Ayırma büyüsü nedir, hangi belirtileri vardır, gibi çeşitli soruların cevabınızı sizde yazımızı sonuna kadar okuyarak alabilirsiniz. Hayırlara vesile olması dileğiyle…

Ayırma Büyüsünü Tanımak

Ayırma büyüsünün yapıldığını bilmek için ilk önce, büyüyü tanımak ve ne amaçlarla yapıldığını bilmek gerekir. Ayırma büyüsü iki kişiyi birbirlerinden ayırmak için yapılan tılsım çeşididir. Yani burada asıl amaç sadece eşler, sevgililer değil, birbirlerini seven tüm kişileri birbirlerinden soğutmaktır. Örneğin; bir gelin tarafından kocasına annesinden ayrılması için büyü yapılabilir. Aynı şekilde bir anne tarafından oğlunun gelininden ayrılması için bu büyü yapılabilir. Ülkemizde ayırma büyüsü bu amaçlarla yapılsa da genel olarak, sevgili ve eşler için yapılmaktadır. 

Ayırma büyüsünün yapıldığını anlamak için biraz bilgiye ihtiyaç vardır. Çünkü hem büyünün yapıldığı anda anlamak, hem de etkilerini hemen kavramak biraz zordur. Ayırma büyüsü sadece bir tarafa yapılmış olsa anlaşılması daha kolay olurdu. Ancak iki tarafa yapıldığından, onu bilmek biraz zordur. Çünkü burada büyüyü anlayabilecek olan iki tarafta büyünün tesiri altında olurlar. Bu nedenle mutlaka belirtilerini iyi kavramak ve onları kesinlikle göz ardı etmemek için aşağıda yer alan ayırma büyüsünün belirtilerine bakabilirsiniz.

Önemli Dikkat; Ayırma büyüsünün yapıldığını nasıl anlarız, değerli dostlarım eşin, sevdiğin yada aile arasında ayırma büyüsü var ise bunu nasıl anlarız. Bu büyünün belirtilerini taşıyan bir kişi de bir çok belirti vardır.

Dikkat; Ayırma büyüsü yapıldığına şüphe eden kardeşlerim arayın eşler arası yada sevgililer arası durumunuz için bakım yapalım büyü var mı yok mu diye.

Özellikle eşler arasında yada sevgililer arasında bu büyünün belirtileri daha kavi bir şekilde görünür. Eğer sevdiğin kişi seni farklı suliyette görüyor ise bu kişi de büyü vardır. Aynı zaman da ilişkiniz de hiç bir sorun yok iken bir an da düşman gibi ayrılıklar da bu büyünün etkilerinden dir. Geçmişte düzenli ve güzel giden bir ilişkinin bir anda ortada sebep dahi yokken soğukluklar başlaması bu büyünün varlığını gösterir. Ayırma büyüsüne maruz kalan bir kişi de yıldız düşüklüğü olur. Bu durumda karşı tarafın sizi kalben soğuk, itici ve düşman gibi görmesine sebep olur. Aralarında soğukluk dahi olmadığı halde bir an da ayrılan çiftler bu duruma özellikle dikkat etmesi gerekir. Peki bu ayırma büyüsünün olup olmadığını nasıl anlarız. Değerli kardeşlerim bir büyünün varlığını medyum hocaların dışında hiç kimse anlamaz. Bu bu yüzden bu tarz durumlar da rahmani davet açarak bakım yapılması gerekir. Manevi ervah daveti açılarak duru göre sorgu sual bakımı yapılmalıdır. Bu büyü varmı yokmu diye, aynı zaman da kim tarafından yapıldığı etkilerinin ne olduğu ortaya çıkar. Bu durumun düzelmesi içinde yine medyum hoca dan yardım almanız gerekmektedir.

Dikkat; Kardeşlerim aradığınızda illa işlem yaptırmanız şart değildir. Arayın durumunuzu istişare edelim. Eğer elimizden gelen bir şey olursa seve seve yaparız. Elimizden bir şey gelmez ise Allah rızası için dua ederiz inşallah. Unutmayın ki müminin mümine ettiği dua Allah katında daha makbul ve kadir dir.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü belirtileri oldukça fazladır. Ancak bunların bazıları görülebilirken, bazıları da gizli olarak ilerleyebilir. Ayırma büyüsünün belirtilerini şöyle sıralamak mümkün.

* Büyü yapılan her iki taraf da ne yaptıklarını bilmeden hareket ederler. Duyguların yerini daha çok mantıksız düşünceler alır. 

* Ayırma büyüsü yapılan çiftler, birbirlerine inanılmaz derecelerde nefret beslerler. Bu kişiler ne yaptıklarını bilmeden hareket ederler. 

* Çiftler arasında yaşanan soğumalar sadece uzaklaşma biçiminde olmaz. Birbirlerine tahammül edememe, birbirlerini gördüklerinde tiksinme ve sürekli tartışmalar bu büyünün en bilinen belirtileri içerisindedir.

* Ayırma büyüsünün ilk belirtilerinden birisi, sevilmeyen şeylere bir anda yönelme isteğidir. Yani kişiler daha önce nefret ettikleri şeylere karşı bir anda bağlanabilirler.

* Ayırma büyüsü yapılan kişiler kendi diğer sevdiklerinden uzaklaşabilirler. Hayatları ters gitmeye başlar. İş hayatı, okul hayatı çok farklı yönlere doğru gidebilir. 

Ayırma büyüsü etkileri bu şekilde görülür. Görülecek etkilerde hemen medyumlara başvurmak oldukça önemlidir. Eğer medyuma başvurulursa ayırma büyüsü bozma işlemleri yapılabilir. 

Ayırma Büyüsünün Yapıldığını Nasıl Anlayabiliriz?

Ayırma büyüsünün belirtileri görüldüğünde yapılması gereken en mantıklı şey medyumlarla iletişime geçmektir. Medyumlar büyünün yapılıp yapılmadığı konusunda çok daha tecrübeli ve bilgili olduklarından durumu hemen anlayacaklardır. Ayırma büyüsünü sadece medyumlara giderek değil aynı zamanda kişi kendisi de anlayabilir. Ancak mutlaka belirtilerine dikkatle bakmalıdır. Eğer bunlardan bir veya birkaç tanesini fark ederse hemen büyüyü bozmak için medyuma gitmelidir. Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna şöyle cevaplar verebiliriz.

* Bunu fark eden kişi mutlaka belirtilere bakmalıdır. Eğer birden fazla belirti varsa durmadan medyuma gitmelidir. 

* Büyüyü anlamak için en iyi yollardan birisi ayırma büyüsü etkisi bilinmelidir. Eğer etkiler görülüyorsa bunun için çare aranmalıdır. 

* Büyüyü anlamanın en doğru yolu medyuma. Medyumlar sadece birkaç soruyla bile büyünün yapılıp yapılmadığını hemen anlayabilirler.

Ayırma Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Ayırma büyüsünün belirtilerden bağımsız olarak görülebilen bazı etkiler söz konusudur. Ayırma büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlayabilmek için bu etkilere dikkat edilebilir. Ayırma büyüsü yapıldıktan bir süre sonra görülmeye başlanacak etkiler şöyledir.

* Uykusuz gecelerin sayısında önemli artışlar. Buna bağlı olarak yaşanacak olan depresyon halleri.

* Kişinin uykusuzluğu genellikle gördüğü kabuslardır. Yine sosyal ilişkilerinde bile çeşitli sorunlar yaşanmaya başlanabilir. Aynı zamanda durduk yere ilginç varlıklar görülebilir.

* Yalnız kalma korkusu, sürekli endişe ve kaygılar, ayırma büyüsünün etkileri arasındadır.

* Kendini kontrol edememe, sürekli bir bataklığa giriyormuş hissi de bu büyünün diğer etkileri içerisinde sayılabilir. 

* Başkalarına bağlanma isteği, mevcut hayattan sıkılma, intihar etme düşünceleri ayırma büyüleri yapılan kişilerde çok sık görülür. 

Ayırma Büyüsünün Etikleri Ne Zaman Görülür?

Ayırma büyüsünü anlamak için yukarıdaki belirti ve etkilere dikkatle bakmak gerekiyor. Bu belirtiler ve etkiler görülmeye başlandığı anda, geç olmaması adına hoca medyumlara gidilmelidir. Bu büyü yapıldıktan yaklaşık 1-2 hafta sonra etkisini göstermeye başlar. Bu süreçten sonraki adımlar büyünün bozulması için çok önemlidir. 

Ayırma Büyüsünü Bozmak İçin Kime Gidilmeli?

Ayırma büyüsü, zamanımızda en çok kullanılan aktif büyüler içerisindedir. Özellikle birbirlerini kıskanan kişiler tarafından yapılan bu büyüler çok büyük etkiler gösterirler. Kara büyü gurubunun bir üye olan ayırma tılsımı, zamanında bozma yapılmadığında boşanmaya ve diğer sorunlara kadar yol açabilir. Yuvanızın, ilişkinizin dağılmasını istemiyor musunuz? O halde belirtiler görüldüğü gibi hemen uzman medyuma başvurmalısınız. Ayırma büyüsünü kendisini bozanlara şöyle söyleyebiliriz. Bu büyüde kötü huylu varlıklar kullanılır. Bu kötü huylu varlıklar sizlere ve yakınlarınıza zarar vermekten asla kaçınmazlar. Bu noktada dikkatli olmanızı tavsiye ediyor, büyü bozma işlemi için medyuma gitmenizi tavsiye ediyoruz.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Bunu Öğrenmek İçin Hemen Arayın Yardımcı Olayım.

Ayırma Büyüsünü Anlamak İçin Başvurulabilecek Yollar

Ayırma büyüsünü nasıl anlarız şeklinde pek çok soru soruluyor. Bunun için sizlere yukarıda bazı bilgilere yer verdik. Ancak başka hangi yollardan büyüyü anlayabileceğinizi size anlatmaya çalışacağız. 

Şüpheler: Eğer büyünün sizlere yapıldığını düşünüyorsanız, mutlaka öncesinde birkaç şüpheye kapılmışsınız demektir. Ancak burada sürekli yapılan hata ‘benim düşmanım yok, bana kim ayırma büyüsü yapar’ şeklinde olur. Unutmayın, dünyada insanları birazcık mercek altına aldığınızda her an herkesin size büyü yapabileceğini görebilirsiniz. Ayrıca eşinizi biri seviyorsa? Şüphelerinizi küçümsemeyin. 

Kendinize Soru Sorun: Ayırma büyüsü iki kişiye yapılan büyüler içerisindedir. Bu nedenle çiftinize yapılan büyü size de yapılmış olacaktır. Kendinize sorun, ben ne yapıyorum diye. Eğer buna cevap bulamıyorsanız, büyü yapılmış demektir.

Bu yollar elbette herkes için geçerli değildir. Yani bu durum biraz kapasiteyle alakalıdır. Kişi kendi beynini kontrol edebiliyor ve çok zekiyse muhtemelen bu soruları kendisine sorarak büyüyü anlayabilecektir. 

Büyü Kitaplarına Başvurmak

Büyüler gizli sırlardır. Onlara hemen hükmetmek imkansızdır. Ancak en azından nasıl yapıldıklarıyla ilgili büyü kitaplarına başvurabilirsiniz. Bu kitaplarda büyünün gösterdiği etkiler, detaylı olarak anlatılır. Yine isterseniz medyum hocamızla iletişim kurarak, büyünün yapılıp yapılmadığını anlayabilirsiniz. 

Doktorlar Ayırma Büyüsünü Anlar Mı?

Birçok kardeşimizin sorduğu soruların başında, bize büyü yapıldı, bunalım içerisindeyiz, psikolojik rahatsızlıklarımız var, doktorlar bizi anlayabilir mi, şeklinde olur. Büyüler manevi boyutların farklı alanlarından toplanan enerjiyle yapılır. Onları filmlerde gösterildiği gibi algılamak çok zordur. Maddi kısımlar ilgilenen doktorların büyüleri anlamaları oldukça zordur.

Örneğin psikoloji doktoruna gittiğiniz zaman size sorduğu ilk soru şu olur. Kendinizi şimdi nasıl hissediyorsunuz? Bu soru kişinin manevi yönüne hitap etse de aslında pozitif bilimle alakalıdır. Kısacası bir doktorun büyüden anlaması, çok zordur. Büyülerden anlayan kişiler, evren bilimini bilen, manevi alemlerle iletişim kurma becerisi olan, kendi becerilerini insanlara kullanan medyumlardır. Medyum hocamız sizlere en aydınlık haliyle bu konuda destek sağlayabilir. Sizde dilerseniz ona ulaşarak büyü bozma hakkında istediğinizi sorabilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ