7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Büyü Bozma Duaları Nelerdir Ve Nasıl Büyü Bozulur

  • Büyü Bozma Duaları Nelerdir Ve Nasıl Büyü Bozulur için yorumlar kapalı
Büyü Bozma Duaları Nelerdir Ve Nasıl Büyü Bozulur

Büyü bozmak için hangi dualar okunmalıdır? Büyü bozma duaları etkili midir? Bir kişiye yapılan büyü hangi yöntemlerle bozulabilir? Bu soruların ayrıntılı cevaplarını öğrenebilmek için sizleri yazımızı okumaya davet ediyoruz. 

Büyü Nedir?

Büyü bir insanın üzerinde etkisi olan, beşeriyeti değiştiren enerji tılsımı şeklinde tanımlanabilir. Bir insana büyü yapıldığı zaman, tılsım etkisinde kalarak ne yaptığını şaşırır hale gelir. Tılsımın etkisine göre kişi büyüden etkilenir. Büyüler yapıldıktan bir süre sonra, daha doğru fark edildikten sonra zaman kaybedilmeden, bozulması için çalışmalar yapılmalıdır. Büyü bozma çalışması yapıldıktan sonra, kişi kendi eski içi huzuruna kavuşur. Evliyse, eşiyle daha mutlu, bereketli bir yaşam sürmeye devam eder. 

Büyü Bozma Duası Nedir Ne İşe Yarar?

İnsana yapılan büyülerin çok fazla bozulma yöntemi olmamasına rağmen, olan yöntemler doğru kullanıldığı zaman etkili olabilir. Büyü bozma yöntemlerinden birisi de şüphesiz, okunan dualardır. Bu dualar en zehirli büyüleri bile bozabilecek ilahi güçtedir. Allah’ın kelamı olan dualar okunduktan sonra, kişiye iblis bile bulaşmış olsa def olur gider. Kişi rahat bir nefes alır. Huzura erişir. Büyü bozmak için dua, birine yapılan bir büyüyü def etmek için kurallara göre yapılan uygulamadır. Bilen kişiler tarafından yapılmadığı halde, duanın tam olarak yerine gelmediğini belirtebiliriz. Bu yüzden büyüyü bozacak olan kişinin, büyüden anlayan birisi olması gereklidir.

Büyü bozma duası, Allah’ın isimleri zikredilerek yapılır. Büyü yapılan, özellikle çok ağır büyüler yapılan kişinin benliğine işlemiş olan şeytani varlıklar, dualar okunduğunda kişiden uzaklaşmaya başlarlar. Çünkü şeytan başta olmak üzere kötü niyetli cinlerin tümü bu dualardan korkarak kaçarlar. Allah’ın izniyle kişiden bu varlıklar kovulur. Büyü nasıl bozulur sorusuna dualar okunarak yanıtını verebiliriz. Ancak bu tamamen medyumdan medyuma farklılık gösterebilir. Bazı medyumlar yapılan büyünün şekline göre hem dualar hem de farklı alternatif yollara başvururlar. Tamamen medyumun bilgisi dahilinde olan bir durumdur.

Büyü Bozma Duaları Nelerdir?

Büyü bozma duaları denildiğinde, birçok duanın akla geldiğini söyleyebiliriz. İnsanlar özellikle büyüye uğradıklarında bu duaları sürekli aramaya başlarlar. Oysa bu dualar Müslüman bir kişinin korunması için bilmesi gereken dualardır. Büyü bozma duaları okunduktan sonra kişiden bu yaratıkların uzaklaşması istenir. Bu yöntem bazen başka bir hüddam tarafından yapılır. Ancak genellikle, büyü bozan kişi bu kuralı belirler. Medyum hoca nasıl uygun görürse büyüyü o şekilde bozacaktır. Biraz büyü bozma dualarından bahsedelim. 

Kardeşlerim büyü için okunan ilk dualar, Allah’ın kendi isimleridir. Her büyüye karşı okunacak olan 99 isim de oldukça etkili olur. Allah’ın isimleri haricinde Kur’an’dan bazı dualar da büyü bozmak için okunabilir. Bu dualar, Felak, Nas, İhlas, Ayet-el Küri şeklinde sıralanabilir. Bu dualar günde 7 kez olmak üzere okunmalı ve büyüye uğrayan kişinin üzerine üflenmeli. Uygulama herkesin yapabileceği şekildedir. Değerli kardeşlerim, büyüye maruz kalan kişiye dualar okunduğunda kötü huylu varlıklar uzaklaşırlar ancak asla tamamıyla gitmezler. Bunun için medyum hocadan yardım almak daha doğrusu olabilir.

Duayla Büyü Bozmak Mümkün Mü?

Duayla büyü bozmak elbette mümkündür. İnsanoğlu varlığından bugüne korktuğunda, dara düştüğünde, kısacası aciz olduğunu anladığında her daim duaya sarılmış, Yaratıcı onu kurtarsın istemiştir. Dualar sayesinde çok sayıda insan dertlerden arınmış refah bir hayata kavuşmuştur. Ancak gelin görün ki insan, dualarda aldığı yardımlardan dolayı dardan kurtulmuş zengin olmuş, hastalığı geçmiş şifa bulmuş ama kimden istediğiniz ve kimden aldığını unutmuştur. Dua sessiz çığlık gibidir. Müslümanın en etkili silahıdır. Ancak Allah’ın bu konuda bizleri unutmayın kardeşlerim. Allah, duanın en hayırlısının pratikle birlikte yapılanı olduğunu söylemiştir. 

Yapılan büyü ne kadar ağır ve kara olursa olsun, onu bozabilecek en güçlü silah, şüphesiz duadır. Medyum hocalar da kendilerini bazı kötü yaratıklardan bu dualar sayesinde korurlar. Herkes için kalkan görevi görür. Sadece duayla büyü bozmak mümkündür, ancak medyuma gidilerek başka neler yapılacağını öğrenmek ve buna göre davranmak çok daha faydalı olacaktır. Medyum hocamız her bakımdan sizlere büyü bozma alanında yardımcı olur. 

Büyü Bozmak İçin Dua ve Diğer Gereklilikler

Evet kardeşlerim, geldik en önemli konuya. Medyum hocaya gittiniz. Üzerinizde büyü olduğunu söyledi ve etkili büyü bozan dua okumaya karar verdi. Sizde bu yeterli olur mu? Daha önce de belirttik, dua her şeye gücü yeten bir silah gibidir. Fakat büyü bozma için ekstra malzemeler gerekebilir. Örneğin medyum sizlerden saç telleri isteyebilir. Daha başka bilgiler varsa bununla ilgili detaylardan bahsetmenizi isteyebilir. Büyü bozma işleminde çok fazla detay vardır. Dua buna eşlik eder. Sadece dua okunarak belli süre bu büyü kişiden uzaklaştırılır. Ancak duayla birlikte yapılacak diğer işlemler, büyünün tamamen kişiden uzaklaşmasına hizmet edecektir. 

Sevgili kardeşlerim, sizler medyum hocayla görüştüğünüz zaman neler gerektiğini belirtecektir. Ancak önce büyüden neden şüphe ettiğiniz hakkında bilgiler verirseniz buna göre yol haritası çizilecektir. 

Evde Duayla Büyü Bozulur Mu?

Tabi ki bozulur. Kardeşlerim, dua büyüyü bozabilir ancak cin taifesini def etmez. Onlar oralarda kalırlar. Korkarlar ancak duanın tesiri bittiğinde tekrar çıkarlar. Bunun yanında evde bilmeyen bir kişi dua okuyarak bu varlıkları kovmaya kalkarsa, tehlikelerle karşılaşabilir. Bunun için mutlaka tedbirini alması gerekir. En iyi seçenek medyum hocanın duayla büyüyü bozmasıdır. Büyü bozan hocalar sizlere yardımcı olacaklardır.

Değerli kardeşler, büyü bozmak başlı başına güç bir durumdur. Çünkü karşıda bulunan hüddam ile başa çıkmak ayrıca çağrılan hüddamın emirleri yerine getirmesi, şeytani varlıkların rahat durmasını sağlamak tamamen ciddi durumlardır. Eğer kontrol kaybedilirse, büyü bozan medyum, çağrılan hüddam, büyüye maruz kalan şahıs ve ailesi tamamen tehlike altına girer. Çağrılan hüddam muhtemelen karşı taraftaki kötü huylu hüddam tarafından öldürülebilir. Sizlere tavsiyemiz, büyünün tesiri altında kaldığınız zaman, sadece Allah’ın isimlerini ve yukarıda bahsettiğimiz duaları okumanız olacak. Dualar dışında büyü bozmak laflarını etmemenizi öneriyoruz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü, ucu görülmeyen tünel gibidir. Ne olduğu, kimler tarafından yürütüldüğü belli değildir. Kardeşlerim, bazen öyle büyüler olmuştur ki ehil olmayan medyumları bile dumura uğratmıştır. Çünkü karşıdaki kişinin bedeninde görevli olan hüddam inatçı yapıdadır. Onun tek amacı o bedende emir edileni yerine getirmektir. Bunun dışında canını bile feda edebilecektir. Böyle inatçı bir hüddamı, dualar ile dize getirmek bir süre yeterli olur. Ancak sonrası için daha farklı şeyler gereklidir. Kardeşlerim, dualar büyüden korunmak adına çok etkili silahlardır. Eğer diğer malzemelerle birlikte kurallarınca kullanılırlarsa büyü bozma işleminde etkili olurlar.

Büyü bozma işlemi büyüye uğrayan kişi çağrılarak veya yanına gidilerek yapılır. Medyumlar genellikle kendileri kişinin yanında gider. Öncelikle çeşitli dualar okunur ve sonrasında hüddamlar çağrılır. Ancak burada medyumun yanında bulunmak gerçekten cesaret isteyen bir durumdur. Sevgili kardeşlerim dualar okunduktan sonra yavaş yavaş kişiden varlıklar uzaklaştırılır. Sonrasında medyumun görevlendirdiği hüddam kabilesiyle birlikte karşıdakileri kovar. En etkili büyü bozma işlemlerini yapmak ve işlemleri hiç bir zorluk çekmeden gerçekleştirmek için hocamızla sitemiz üzerinden görüşebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ