7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Diş Büyüsü Nedir?

  • Diş Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Diş Büyüsü Nedir?

Diş büyüsü nedir? Neden yapılır? Diş büyüsü, insanların hayatlarını olumsuz etkileyebilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Ailelerin huzurunu bozmak, ilişkileri yok etmek veya evli çiftleri ayırmak için bu büyü biçilmiş kaftandır. Diş büyüsü, oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Çeşitli büyü kitapları içerisinde farklı bir şekilde yer almıştır. Çeşitli şekillerde ritüelleri bulunan Diş büyüsü, amacınıza ve başvurduğunuz medyumun öğrenim geçmişine göre uygulama farklılıkları göstermektedir. Bu büyünün temel malzemesi diştir ve büyünün maddi dünyada bağlanabilmesi için bu materyali kullanmak önemlidir. Diş çeşidi de uygulamanın amacına göre doğrudan değişiklik gösterecektir. Büyü yalnızca kendi başına etki göstermez, diğer uygulamalarda yardımcı büyü olarak görev yapabilmektedir. Şeytani varlıklar ve kötü ruhların enerjileri bu büyünün etki etmesinde önemlidir.

Diş Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Diş büyüsü nedir? Neden yapılır? Büyülerin manevi alem içerisinde yapılması önemlidir. Farklı enerjiler ve varlıklardan yardım alarak, büyünün etki yaratmasını sağlayabilmekteyiz. Ancak bu noktada gereken farklı bir durum da bulunmaktadır. Eğer manevi alemde yapılan büyünün insanlara psikolojik ve fizyolojik olarak etki etmesini istediğinizde dünyevi bir materyali aracı olarak kullanmak gerekmektedir. Diş büyüsünde adından anlaşıldığı gibi diş kullanılmaktadır. Bu dişi elde ederken büyüyü yapacağınız kişinin dişine erişmeniz doğal olarak oldukça zordur ancak ölülerden bu dişleri elde edebilirsiniz. Bazı durumlarda, dişi elde etmekte çekinebilirsiniz bu sebeple de herkesin bu büyüyü yapmak için cesareti olmayabiliyor. Bu noktada, manevi güçlerle de dişi elde etmek için dualar ve ritüeller yapılabilmektedir.

Diş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Diş büyüsü nedir? Neden yapılır? Büyüler, bozulmadığı taktirde bir ömür boyu etki gösterebilmektedir. Diş büyüsü özelinde ise 66. gün önemi bulunmaktadır. Büyü her 66 günde bir etkisini arttırabilmektedir. Bu süreç içerisinde ise çeşitli ritüellere ve dualara başvurmak gerekmektedir. Öte yandan büyü 66 günde bir etkisini toparlayıp tekrardan eski gücüne kavuşabilmektedir. Diş büyüsünün yapılış amacına göre de bu durum değişiklik yaratmaktadır. Eğer bu büyüyü yapmadan önce kişi üzerinde herhangi bir manevi uygulama varsa, diş büyüsü etkisini gösteremeyecektir. Bu sebeple medyum hocanız bu durumu kontrol etmelidir.

Büyüleri kendi başınıza uygulamanız, detaylı olarak bilgilere sahip değilseniz size bazı sorunlar yaratabilmektedir. Bu sebeple tam olarak diş büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını veremeyiz ancak işleyişi hakkında belirli birkaç bilgi verebilmekteyiz. Dişlerin üzerine büyüyü yapacağınız kişinin belirli birkaç kişisel bilgi yazılmaktadır. Ad, soy ad ve doğum tarihi bu bilgiler içerisindedir. Daha sonrasında, belirli ritüeller ve tılsımlar kullanılarak bu dişler ile manevi ortam ile maddi dünya arasında bağlantıyı kurulur. Medyumunuz sizlere bu dişi verdikten sonra yapmanız gereken tek bir hamle kalmaktadır. Dişi, büyüyü yapacağınız kişinin evinin en yakında bulunan toprağa gömmelisiniz. Diş zaman içerisinde çürüyeceği için sonrasında da büyüyü ortadan kaldırmak zorlaşacaktır.

Diş Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Diş büyüsü nedir? Neden yapılır? Yazımızda daha önce belirttiğimiz gibi, diş büyüsü farklı farklı amaçlarla hayata geçirilmektedir. Genellikle kötü niyetlerle uygulanmaktadır ve her insanda farklı farklı belirtiler yaratabilmektedir. Bunlarla birlikte her kişide hemen hemen ortaya çıkan bazı etkileri sıralayacak olursak:

  • Kişi, büyünün etkisine girer girmez hayat düzeninde bazı değişiklikler görür. Uyku, uyanıklık süreleri gibi durumlar etkilenmektedir.
  • Kişinin çevresi ve ailesiyle olan ilişkisi tam tersine dönmeye başlar, olumsuzluklar ortaya çıkar.
  • Kişi kendini mutsuz ve ruhsuz hissetmeye başlar. Hayata karşı yaşama isteği düşer.

Bu etkilerin yanında büyünün amacı özelinde çeşitli etkiler oluşur. Örnek vermek gerekirse aileyi bozmak amacıyla yapılırsa, kişinin ailesinde birebir sorunlar yaşanır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ