7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Eşini Eve Bağlama Duası

  • Eşini Eve Bağlama Duası için yorumlar kapalı
Eşini Eve Bağlama Duası

Eşini eve bağlama duası, bazı dualar yardımcı olarak görülmektedir. Günümüz dünyasında, pek çok evlilik; ne yazık ki sorunludur. Bu sorunlardan birisi de; eşin eve gelmemesi yahut geç gelmesi veya gözünün dışarıda olmasıdır. Bu tip durumların önüne geçilebilmesi için, bazı duaların manevi etkilerinden faydalanılabilmektedir. 

Kocayı eve bağlamak için okunacak dua uygulamasından faydalanmanın yanında, eşinize güler yüz göstermeniz, birlikte güzel vakit geçirmeniz son derece önemlidir. Bu şekilde yaparak, duaların etkisini de arttırmış olursunuz. 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dualar 

Eşini kendine bağlamak için okunabilecek dua Nihat Hatipoğlu tarafından da paylaşılmıştır. Hatipoğlu, özellikle “Ya Vedûd” ismi kullanılarak dua okunmasını tavsiye etmektedir. Dua tarifinde, Allah’ın sevgi ile muhabbetini ifade etmekte olan; Ya Vedûd isminin özel önemi bulunmaktadır. 

“Ya Vedûd” Adının Anlamı 

Eşini eve bağlama duası, Bilindiği üzere, “Ya Vedûd”; Allah’ın 99 isminden birisidir. Sevgi, aşk, muhabbet, mutluluk, sevecenlik ve de iyilik gibi manalara sahiptir. Evde, eşini kendine bağlamak için çok tesirli olan duayı okumadan önce; gerekli hazırlıklar yapılmalıdır. Maddi ve manevi kirlerden arınacak şekilde, abdest almak gereklidir. Böylelikle, vücut ile birlikte; kalp de temizlenmiş ve kirlerden arınmış olur. 

Duanın Yapılışı 

Abdestin alınması ve kişinin kendini hazır hissetmesinden sonra, dua uygulaması başlar.

– Kıbleye dönülmeli ve de “Ya Vedûd” ismi, tam 99 kez içten yoğunlaşarak okunmalıdır.

– Tam 99 kez okunan esmadan sonra ise, dört rekat nafile namaz kılınmalıdır.

– Kılınacak namaz sırasında da, “Yüce Allah’ım; sen, sonsuz kudret sahibisin. Senin huzuruna geldim. Eşimi eve bağlayabilmem için, bana yardım et. Tüm dileklerimi kabul et. Kocayı eve bağlama duası, Eşimin bana, evliliğimizin ilk zamanlarındaki gibi; sevgi, güzellik, merhamet ve de aşk beslemesini sağla. Amin.” denilir. İçten şekilde, dua okunur. 

Esma-ül Hüsna Yardımı ile Eşi Bağlama 

Eşini eve ve kendine bağlamak için Esma-ül Hüsna okunarak, üzerine bir de namaz kılınması; oldukça etkili olan bir yöntemdir. Yüce Allah’ın diğer tüm isimlerini kullanarak da, duanızı edebilirsiniz. Kocayı eve ve kendine bağlayabilmek için, Allah’ın yüce isimlerinden bazıları şunlardır: 

– El-Mu’ız: “Dilediğini aziz eden, izzet veren.”

– Eş-Şekûr: “Az amele, çok sevap veren.” 

– El-Bâri: “Her şeyi kusursuz ve uyumlu yaratan.” 

– El-Hakîm: “Her işi hikmetli, her şeyi hikmetle yaratan.” 

Kocası Evde Durmayanlar İçin Bağlama Duası 

Okuyabileceğiniz dualardan birisi için, küp şekerlere ihtiyacınız olacaktır. Elinize, tam 7 adet küp şekeri alın ve de şu ayet-i kerimeyi, tam 7 kez okuyun: 

– “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun” 

Sevdiğini kendine bağlama duası, Bu verilen dua, çok gezen ve evde durmayan eşi eve bağlamak için en tesirli dualardan bir tanesidir. Düzenli olarak okunduğu zaman ise, etkisini kısa bir sürede gösterir. Akabinde, kocanız evden ayrılmak istemez ve evde muhabbetiniz artar. 

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Oldukça Etkili Bir Uygulama 

Bu duaları okuduktan sonra, tüm gerekli hususları da yerine getirirseniz; Allah, eşinizin kalbine muhabbet koyar. Böylece, eşinizi eve bağlamanıza da yardımcı olur. 

Dualar 87 Fatiha, 3 İhlas ile akabinde 1 Fatiha dualarıdır. Bu duaları okurken, eve bağlamak istediğiniz kocanızın sureti; aklınızda olmalıdır. Bu duaları okurken, kesinlikle yukarıda yazan sıra ile okuma yapmanız gerekmektedir.

Kadını eve bağlama duası, Duaları okurken yalnız olmanız ve de karanlık bir ortamda bulunmanız gerekir. Aynı zamanda bulunduğunuz ortamlarda, hiçbir fotoğraf size doğru bakmamalı ve aynaların üzeri kapatılmalıdır. Duaları okuduktan sonra ise, Allah’ın yüce isimlerini anmayı unutmamalısınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ