7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Evlilik Vefki Yaptırmak İsteyen Kişiler

  • Evlilik Vefki Yaptırmak İsteyen Kişiler için yorumlar kapalı
Evlilik Vefki Yaptırmak İsteyen Kişiler

Evlilik vefki yaptırmak isteyen kişiler ilim sahibi bir hocaya başvurarak yardım alabilirler. Evlilik büyüsüne başvuran kişilerin aşkları çoğu zaman karşılıksızdır. Bu durum ya karşı tarafı seven kimsenin aşkına karşılık vermemesi ya da üçüncü şahısların evliliği engellemek için yaptığı bazı olaylar sonucunda gerçekleşmektedir.Sevdiklerine kavuşmak isteyenler de çareyi büyü yaptırmakta bulurlar. Bu sayede sevdikleri kişilere kavuşarak bir ömür boyu aynı çatı altında yaşamalarına devam etmektedirler. Peki evlilik büyüsü nedir, nasıl yapılır bunları inceleyelim.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlilik büyüsü nedir? Diye baktığımız da bunu şu şekilde cevaplamak mümkündür. Farklı büyü çeşitleri ile yapılan evlilik büyüsündeki amaç; sevmeyen tarafa kendini aşık ederek evliliğe ikna etmektir. Evlilik büyüsü, iki kişinin birbirlerine aşık olarak evlenmelerine ve bir ömür boyu aynı çatı altında yaşamalarına vesile olmaktadır. Ancak unutulmaması gereken bir konu ise büyü çeşitleri ruhani yardım alınarak yapıldığından dolayı büyüler alanında uzman medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Aksi halde evde kişinin kendisi tarafından yapılacak olan büyülerin ters etki etme olasılığı da vardır. Ayrıca dinimizde evlilik değerli bir müessese olduğu için evlilik için yapılan vefkler meşru kabul edilmektedir. Okunan dualar da Allah’’ın isimleri olan Esma-ül Hüsna’dır. 

Evlilik Vefki Nasıl Yapılır?

Evlilik vefki nasıl yapılır? Diye baktığımız da ise şu şekilde açıklayabiliriz. Evlilik büyüsü genellikle vefk ile yapılmaktadır.  Vefk ise büyü yazısı anlamına gelmektedir. Vefk ile yapılan büyüler diğer büyülere göre daha güçlüdür ve daha hızlı etki etmektedir. Evlilik vefki yaptırmak isteyen kişiler, bunu yapan medyum hocalar bazı bilgiye ihtiyaç duymaktadır. Bu bilgileri büyü yaptıran kişiden öğrenebilir. Bu bilgiler büyü yapılacak kişinin yaşı, annesinin adı, kişinin dış özellikleri ve bazı birkaç bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda hazırlanan vefke ömür haritası denmektedir.

Vefk hazırlarken beyaz bir kağıt veya beyaz bir kumaşın üzerine geometri şekiller çizilmektedir. Elde edilen bu bilgiler geometrik şeklin içine yazılmaktadır. Eğer büyü tek bir kişi adına yapılıyorsa bu kişinin adı da vefke yazılmaktadır. Ancak büyü kısmet açma maksadı ile yapılıyorsa vefkteki yazıların ortasına bir çember çizilmekte ve bu çemberin içi boş bırakılmaktadır. Vefk kesinlikle bir uzman medyum hoca tarafından hazırlanmalıdır. Arapça, İbranice, Süryanice gibi dillerde yazıldığı için her kişi tarafından yapılamamaktadır. Latin alfabesi ile vefk yapılamamaktadır.

Çekim kaç defa okunacağı duruma göre değişmektedir. Vefk eğer bekar birinin evlenmesi için yapılıyorsa medyum tarafından 41 defa baştan sona okunmalıdır. Eğer evli birinin eşinden boşanıp başka biri ile evlenmek için vefk büyüsü yaptırıyorsa vefk büyüsü 121 defa okunmalıdır. Evlilik büyülerinde hazırlanan ömür haritası ise 3 defa okunmaktadır. Bu ömür haritasının okunması bittikten sonra yakılması gerekmektedir. Yakıldıktan sonra bu ömür haritasının külleri evlenilmek istenilen kişinin evinin yakınlarına dökülmesi gerekmektedir. Evlenilmek istenen kişi eğer başka şehirde yaşıyorsa küllerin üzerine tılsımlı sözcükler okunur ve küller o tarafa doğru savrulmaktadır. Evlilik vefki yaptırmak isteyen kişilerin bilmesi gerekenler nelerdir?

Evlilik Vefki Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Vefk büyüsü eğer herhangi bir kişiye yönelik yapılmadıysa sadece kişinin kısmetini açmak için yapıldıysa; vefk büyüsü yakıldıktan sonra göl, deniz gibi bir akarsuya atılması gerekmektedir. Küllerin dökülme işlemi tamamlandıktan sonra büyü mühürlenmiştir denmektedir. Bu da büyünün tamamlandığı artık etkilerini göstereceği anlamına gelmektedir.

Sonuç olarak evlilik vefki yaptırmak isteyen kişiler bir medyum hocaya giderek onlardan yardım almalıdırlar. Ruhani varlıklar sayesinde gerçekleştirilen bu büyü işlemleri kişinin kendisi tarafından yapılması sakıncalıdır. Çünkü büyünün ters etki etme olasılığı vardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ