7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hüddam Nedir?

  • Hüddam Nedir? için yorumlar kapalı
Hüddam Nedir?

Hüddam kime denir, ne yapar, nelerle uğraşır? Hüddam nedir ? Hüddamlar cinlere ve şeytanlara hüküm edebilir mi? Tüm ayrıntıları yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Hüddam Nedir?

Hüddam, ilimde şeytan ve cinleri kontrol altına alabilen, onları isteği gibi kullanabilen ve görevlendiren kişiye denir. Hüddamlar mesleki gereklilikten dolayı apayrı mizaçlarda olabilirler. Bunlar medyumlar tarafından görevlendirilirler. Elbette görevlendirilmeleri, bir nevi kontrol altına alınmaları, oldukça güçtür. Ancak medyumlar, büyü sanatıyla uğraştıklarından, bunu nasıl yapabileceklerini bilirler. Genellikle korkutma yöntemi kullanılarak hüddamlar görevlendirilir. Ancak bunu yapabilmek de önemli bir ilim ister. Hüddamlar çok farklı türlerde bulunurlar. Her birinin ayrı bir görevi vardır. Cin tarikatlarının liderleri şeklinde anılırlar.

Kimileri tek başına kişiye hükmederken, kimileri etrafındaki cinlere emirler vererek bu işlemi yapar. Hüddamlar utangaç olduklarından, insanların gözüne görünmek istemezler. Her daim çıplak oldukları bilinir. İnsanlara görünmek istedikleri zaman bunu insan eti kemiğine bürünerek yaparlar. Yukarıdaki bilgiler ışığında hüddam için şunu söyleyebiliriz. Hüddam kime denir denildiği zaman, cin taifesinin lideri anlamına gelir. Yani büyüyü bizzat gerçekleştiren kişilere, karşı tarafa büyü vasıtasıyla hükmedenlere hüddam denmektedir. 

Hüddam Görevleri Nelerdir?

Hüddamın asıl görevi şeytan ve cin kabilelerini yönetmek veya yönlendirmektir. Ancak bunu yaptığı zaman medyum hoca tarafından verilen görevleri ihlal etmemeli, sınırları aşmamalıdır. Bir nevi bu tür varlıkları kontrol edebilmesi, onlardan daha üstün olduğu manasına gelir. Fakat üstünlüğünü kendi çıkar ve menfaatleri için kullandığı zaman, elindekilerin tümü alınarak sıradan bir hale getirilir. Hüddam bunun bilincinde olarak, insanlara ve insanlığa hizmet etmek durumundadır. Hüddamlar verilen görevler dışında, azarlarsa ya da bir diğer anlamda sorunlar çıkarmaya başlarlarsa elindeki yetkilerin tümü alınıp, deliliğe bile mahkum edilebilir.

Bu yüzden hüddam seçilmiş kabile lideri şeklinde tanımlanabilir. O seçilmiş olduğu için sadece görevleri yapmakla mükelleftir. Görevleri dışında başkalarına hizmet etme, bu görevlerin dışına çıkma gibi yasakları vardır. Medyum tarafından büyü yapma veya bozma işleminde hangi görev verilmişse onu yerine getirmek zorundadır. En azından onunla uğraşmak zorundadır. Her bir hüddam farklı bir kabileden olduğu için görevleri birbirinden farklı olur. Başarılı büyü yapabilen medyumların sırrı, bu hüddamları kontrol edebilme, yönlendirme becerilerine dayanır. 

Hüddam Ne İşe Yarar?

Büyü alemiyle ilgilenenler veya büyü yapıp bozmak durumunda olmak isteyenler, hüddam kelimesini mutlaka bir yerlerden duymuşlardır. Hüddam görevleri kısmında buna değindik ama detaylıca açmak gerekirse, hüddamın ne yaptığına, ne işe yaradığına bakacağız. Hüddam, bir büyü yapımında, görevlendirilen kabile residir. Büyünün gerçekleşebilmesi ve bozulması için hüddamın görev yapması gerekir. Örneğin, eşlere büyü yapıldığını düşünelim. Eşlerden birisi medyuma giderek bu büyüyü bozmak istediğini söylüyor. Medyum, başka kabileden bir hüddam hoca ile görüşüyor. Büyüyü bozmak için çalışmalar yapmasını söylüyor. Büyü bu şekilde bozulmuş oluyor. 

Ancak bir hüddamla başka bir hüddamı def etmek oldukça zordur. Bunun için medyumların çoğunluğu, büyü bozma işlemlerinde dualardan faydalanabiliyor. Bu tamamen büyünün etkisine, ağırlığına bağlıdır. Hüddam yoluyla büyü bozulmak istendiğinde dediğimiz şekilde bu durum gerçekleşiyor. Yani kısacası hüddam ne yapar sorusuna, büyü işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirir, büyü bozma işlemlerinde olur. Görevi sadece istenileni yapmaktır. Kimi medyum, hüddamı tehdit ederek bunu gerçekleştirir.

Hüddam Kontrol Altına Alınabilir Mi?

Açıkçası bu soruya kaba taslak bir cevap verebiliriz kardeşlerim. Ama bunu yapmak yerine durumu biraz daha açıklamaya çalışmak istiyoruz. Öncelikle, hüddamların vasıf olarak şeytan ve cinlerden daha üstün olduklarını, akıllı olduklarını söyleyebiliriz. Hüddamları bir taraftan insan gibi düşünmek daha doğru olur. Doğarlar, büyürler ve ölürler. Fakat insanlardan daha fazla yaşarlar. Yaşam boyu sevdiklerini korumak için uğraşırlar. Sevdiklerine oldukça düşkündürler. Sevdiklerine zarar verilebileceğini anladıkları anda her şeyden vazgeçebilirler. 

Burada insanlar tarafından yanlış anlaşılan durum, hüddamların sevdikleri tehdit edildiği her durumda kontrol edilebilir olmasıdır. Asla buna inanmayın kardeşlerim. Çünkü siz bir hüddamı nasıl kontrol edeceğinizi bilmeden, sevdiklerinizi tehdit ederseniz, Allah korusun, o sizin sevdiklerinize zarar vermeye kalkışabilir. Kontrol altına alabilmek için ilim sahibi olmak gereklidir. Hüddamlar hakkında bilgileri alınıp, yalayıp yutulmalıdır. Herkesin yapabileceği bir iş olmadığı için kesinlikle yapılmamalıdır. Hatta, birçok medyum hüddam kontrol etmekte başarısız olur. Bunu yapmak için ehil olmak şarttır. Kısacası hüddamların kontrol edilebilmesini tek yolu, büyü aleminde ehil olmayı, bilgili olmayı ve cesur olmayı gerektirir.

Hüddamlar İyi Huylular Mı?

Hüddam kimdir şeklinde gelen sorulara binaen bu türde konuların da tartışıldığını söyleyebiliriz. Ancak tarifini yapmamız gereken durum çok karmaşıktır. İyi huylu insan, kötü huylu insanlar terimleri nasıl ki varsa, aynı şey hüddamlar için de geçerlidir. Aradaki tek fark, hüddamların cismani olarak insanlarla benzememesidir. Hüddam, bir kişiye kendi rızasıyla yardım edebilir, ancak korktuğu için yapabilir. Bu hüddamin kişiliğine bağlıdır. Ancak kardeşlerim, şurada eksik olan bir konuya değinmek istiyoruz. Kötü huylu hüddamların, iyi huylu olanlara göre daha güçlü olduğunu söylemek gerekiyor. Fakat bu yanlış anlaşılmasın. İster kötü huylu olsun, ister iyi olsun, hüddam sadece medyum tarafından söylenenleri yapar.

Hüddam Büyü Yapar Mı?

Büyüler üç ayrı guruba ayrılırlar. Bunlar kara, gri ve ak büyülerdir. Kara guruptaki büyüler tesiri ağır olan, insanın kişiliğine zarar verebilen tılsımlardır. Ak ve gri olanlar ise biraz daha hafif etkisi olan tılsımlardır. Kara büyü gurubunda olan büyülerin çoğunluğunda, hüddam kullanılır. Hüddam olmadan büyüleri yapmak imkansızdır. Büyü yapan medyumun hüddam ilmini iyi bilmesi, aksi halde kendisine ve büyüyü yapan kişiye zarar vermesi söz konusudur. Hüddamlar büyü yaparlar. Ancak insanların isteklerine göre büyüleri gerçekleştirebilirler. 

Hüddam Büyü Bozar Mı?

İnsanlar nasıl ki büyü yapmak istiyorlarsa, aynı şekilde mağduriyet yaşadıklarında büyü bozma işlemlerine başvururlar. Büyü bozma, büyü yapmaya göre daha çok beceri isteyen, ilim ve bilim gerektiren bir uygulamadır. Özellikle ağır büyülerin bu safhada yer aldıklarını söyleyebiliriz. Bir kişiye büyü yapıldıysa, bu büyü kara tılsımlar içerisinde yer alıyorsa, yapılacak en önemli şey, başka bir hüddam çağrılıp, büyüyü bozmasını istemektir. Yalnız çağrılacak olan hüddamın, büyü yapımında görev gören ve karşı tarafın benliğinde olan hüddamdan daha güçlü olması, sözünü geçirmesi gereklidir. Eğer çağrılan hüddam diğerinden güçlü değilse, iki hüddam birbiriyle çatışabilir. Bundaen çok zararı, büyüye maruz kalan kişi görür.

Büyü Bozumu İçin Ehil Hocalara Gitmelisiniz

Sizlere hüddamların birbirleriyle olan çatışma hallerini söyledik kardeşlerim. Şimdi bu durumda sizlere büyü yapıldıysa ve bunu bozmak istiyorsanız, tereddüt yaşayabilirsiniz. Ancak belirtmemiz gerekir ki ehil medyumun emrinde yer alan hüddamlar da büyü bozma konusunda ustadırlar. Yani gerçek hüddam o konuda oldukça yeteneklidir. Karşıdaki hüddam gücü mutlaka yeter. Kendi gücü yetmese bile o hüddamın kabile liderleriyle görüşür ve durumu çözer. 

İşlemlerinizi rahatlıkla yapmak ve zarar görmek istemiyorsanız, mutlaka ehil medyuma gitmelisiniz. Ehil medyumlar sizlere bu anlamda her türlü desteği verirler. Dilerseniz en iyi medyum hocamızla görüşerek, büyü yapma ve bozma işlemlerinizi kolaylıkla, sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ