7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İzmir Medyum

  • İzmir Medyum için yorumlar kapalı
İzmir Medyum

Birçok insan, gerek meraktan gerekse düştüğü zor durumdan kurtulmak için medyumlara giderler. Yuvasını kurtarmak, kısmetsizliğini yenmek, sevdiğine kavuşmak isteyenler medyumların kapısını aşındırıyorlar. Durum böyle olunca da gerçek medyum ve güvenilir medyumlar ön plana çıkıyorlar.

İzmir’de de medyumlardan medet umanlar bulunuyor. Kozmopolit bir yapıya sahip İzmir’de gerçek medyum bulmak önemlidir. İnternetten İzmir medyum yazdığınızda kısıtlı sayıda isim çıkıyor.

Gerçek İzmir Medyumları

İzmir’de referans üzerine bir medyuma gitmiyorsanız çok dikkatli olmalısınız. İnternetten bulduğunuz bir medyumun araştırmasını iyi yapmalısınız. Hangi büyüleri yaptığını, yorumları, adres bilgilerini iyi öğrenmelisiniz. Sık sık adres ve telefon değiştiren bir medyumun güvenilirliğinden şüphe etmelisiniz.

Gerçek medyum, sizi etkilemek için şov yapmaz. Duaları kendi el yazısıyla yazar. Sizden olmadık isteklerde bulunmaz. Özellikle, sizden gelecek kötü amaçlı büyüleri asla yapmaz. Bu bilgiler ışığında medyumunuzu seçebilirsiniz.

Güvenilir İzmir Medyumları

Referans yoluyla ya da internetten bulduğunuz medyumdan bir randevu isteyerek, ön görüşme talep edebilirsiniz. Derdinizi, sıkıntınızı anlatıp, çözümü ve izlenecek yolu hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bu doğrultuda güvenilir İzmir medyumları sizi olumlu yönlendirecektir.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN…

Havas ve Kuran ilmi alanında da kendini yetiştiren bu medyumlar, size hangi duanın ve izlenecek yolun faydalı olacağını anlatacaklardır. Her medyumun uzman olduğu alan farklıdır. Kimi telepatik, telekinezi alanında, kimi ruhlar âlemiyle alakalıdır. Bu nedenle hangi derdiniz veya muradınız varsa, o konuda yeteneği olan ve kendini yetiştirmiş medyuma gitmelisiniz.

İzmir Medyum Faaliyetleri

Havas ve Kuran ilmine uzun yıllarını veren izmir’deki en iyi medyum kişiler, yeteneklerine bilgilerini de katarak şu büyüleri yapıyorlar;

 1- Bağlama büyüsü (aşk ve sevgi için)

 2- Kısmet açma büyüsü ( şans ve kısmetin açılması için)

 3- Düşmanın şerrinden korunmak için vefk

 4- Nazardan korunmak için vefk

 5- Huzur için vefk

 6- Hastalıktan korunmak için vefk

 Vefk Nedir?

Vefk nedir ve nasıl yapılır, Belirli ayetlerin, belirli sayıda kağıda yazılması işlemidir. Allah’ın isimleri de belirli sayıda yazılarak tılsım haline getirilmesi de aynı işlemdir. Medyuma gittiğinizde, bu vefkleri kendi el yazısıyla yazması önemlidir. Size verilen vefkleri, talimatlara uygun saklamalı veya yok etmelisiniz.

İzmir Medyum Uzmanlık Alanları

Kendi el yazısıyla tılsım, vefk yazan güvenilir İzmir medyumları bundan sonrasını hüddam ilmine bırakıyorlar. Gerçek İzmir medyumu yeteneğinin yanı sıra hüddam ilmiyle de kendini geliştirmiştir. Yaptığı büyünün, duanın etkili olması için kendine hüddam (sözlük anlamı hademe) olarak kullandığı cini/cinleri devreye sokuyor. Böylece yapılan büyü/dua etkili olmuş oluyor.

Psişik alanda da kendini yetiştiren İzmir medyum bütün düşüncelerin, enerjinin büyü/dua yapılan kişinin üzerinde yoğunlaşmasını sağlar. Bu enerji kayması sonucunda büyü/dua tesirini gösterir.

İzmirlilerin En Çok Yaptırdığı Büyüler

İzmir’de medyuma gidenler genellikle bağlama büyüsü yaptırıyorlar. Sevdiğinizi kendinize bağlamak, gözünün sizden başkasını görmesini istemiyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Sevdiğinizin de sizi sevmesini, ayrılmışsa geri dönmesini istiyorsanız aşk büyüsü tam size göredir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır; Gerçek medyum, yıldızname yapmadan büyüye başlamaz. Sizin ve büyü yaptırmak istediğiniz kişinin doğum tarihleri ve anne isimlerini isteyecektir. Eğer mümkünse ikinizin de resmini verebilirsiniz. Fotoğraf edinemediyseniz sorun değildir. Kara kalemle resmetmeniz de yeterlidir.

Medyum, yıldızname ile büyü için uygun zamanı belirleyecektir. Size uygun vefki yazdıktan sonra, uygulayacağınız talimatları veriyor. Göndereceğiniz enerjinin yoğunluğuna göre 3 gün ile 1 ay arasında büyü olumlu etkisini gösterecektir.

Gerçek ve güvenilir medyumlar, daima insan yararına ve olumlu sonuçlanacak büyüleri ve istekleri yapıyorlar. Bu nedenle, ayırma büyüsü gibi kötü niyetleri kabul etmiyorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ