7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

 • Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Allah (cc) insanları erkek ve dişi olarak yaratmıştır. Kalplerine de sevme duygusunu yerleştirmiştir. Erkek ya da kadın olsun, seveceği ve sevileceği eşini bulmak ister. Sevdiğine kavuşmak, hiç ayrılmamak ve terk edilmemek isterler.

Sevmesine rağmen sevgisine karşılık alamayanlar da bulunuyor. Tek taraflı veya platonik aşklar, insanı içinden çıkılmaz durumlara sokuyor.

Sevdiğine kavuşabilmek, araları bozulan eşlerin tekrar sevgi muhabbetlerini kazanabilmek, sevdiğinin de kendisini sevmesini sağlamak için genellikle büyü yoluna başvuruluyor. Bu büyülere aşk büyüleri adı verilmiş. Genellikle iki insanı bir araya getirdiği için iyi niyetli büyüler sayılıyorlar.

Önemli; Niyetiniz sevdiğiniz kişi ile evlilik ise unutmayın ki musibi olanlar hayra vesile olmaz. Bu yüzden arayın yapılacak işlem için detaylı bilgi verelim.

Aşk büyülerinin de kendi içinde farklı uygulamaları bulunuyor. Bunlar arasında en yaygını ve bilineni yakarak yapılan aşk büyüleri uygulamasıdır. Aşkına ve sevdiğine bir an önce kavuşmak isteyenlerin tercih ettiği yöntemdir.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü Ne Demektir?

Halk arasında yaygın olarak kullanılan ve bilinen aşk büyüsüdür. Sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyanların çarelerinin tükendiği durumlarda yardımına koşar. Yapılması, tatbiki ve etkisi en kısa sürede olumlu sonuç verdiği için en yaygın büyü çeşididir. Bu büyüyü bütün medyum ve hocalar bilirler. Kötü niyetli yapılmadığı müddetçe güvenilir medyumlar tarafından yapılırlar.

Aşk büyüsünü bilen insanlar, uygulamada yakmanın da olduğunu duyunca yakarak yapılan aşk büyüsü ne demektir diye birbirlerine soruyorlar. Yakarak yapılan aşk büyüsünde diğer büyülerden farklı olarak ateş ve yakma eylemi kullanılıyor. Eşinizin, nişanlınızın veya sevgilinizin sizi daha çok sevmesini, sizi terk etmemesini veya sizi terk eden eşinizi geri döndürmek için kullanılır. Partnerinize ait özel bir eşyanın ayin ve özel duaların okunması eşliğinde yakılması eylemidir.

Yakarak yapılan aşk büyüsü, etkisini çabuk gösteren, sevenleri en kısa sürede bir araya getiren büyüdür. Büyünün bir an önce etkisini görmek isteyenler yakma eyleminin yapıldığı büyüleri tercih ediyorlar.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapanlar

Yakarak yapılan aşk büyülerinde farklı materyaller kullanılarak büyü gerçekleştiriliyor. Bu tür bir büyü yaptırmaya karar verdiğinizde, öncelikle yakarak yapılan aşk büyüleri yapan uzman bir medyum bulmalısınız. Çünkü büyüler her ne kadar basit ve kolay gibi görünse de bütün büyülerin ortak bir sonucu vardır. Eksik, yanlış ve kötü amaçlı yapıldığı zaman istenmeyen sonuçlar doğabiliyor. Büyü ters tepip sizin hayatınızı karartabilir. Büyü yapılan kişinin hayat düzenini bozup, farklı bir kişiliğe bürünmesine yol açabilir.

İyi niyetle yaptırdığınız büyünün, istenmeyen sonuçlara yol açmasını istemiyorsanız, başvurduğunuz medyumun/hocanın şu özellikleri taşıdığından emin olunuz.

 • Psişik, metafizik, ledün (doğuştan gelen ilahi sırlara vakıf olma) yeteneklerinden en az birine sahip olmalıdır.
 • Havas, Kuran-ı Kerim ve hüddam ilimlerinde kendini yetiştirmiş olmalıdır.
 • Büyüleri bilmesi kadar, nasıl bozulacağını da bilmelidir.
 • Vefkleri, muskaları kendi el yazısıyla yazmalıdır.
 • Büyülerin sonuçları hakkında sizi detaylı şekilde bilgilendirmelidir.

Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Yakarak yapılan aşk büyülerinde kullanılan materyaller farklılık gösteriyor. Her medyum, büyüyü yapmak için farklı malzemeler kullanıyor. Farklı malzemeler de kullanılsa da sonuç aynı olduğundan malzemenin cinsi veya uygulaması fark etmiyor. Materyaller fark etmediği için büyü yaptırmak isteyenlerin aklına yakarak yapılan aşk büyüleri nelerdir sorusu geliyor.

Medyumlar ve hocalar genellikle mum, tuz, bez, kâğıt yakarak aşk büyüleri yapıyorlar. Bu büyüleri kısaca tanıyalım.

Mum Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk ve sevda büyüleri arasında en çok ve sık kullanılan büyüdür. Belirli ritüelleri ve duası bulunuyor. Bütün medyumlar bu duayı bildikleri için rahatlıkla yapabiliyorlar. Bir medyum tarafından veya medyum kontrolünde yapılmadığı zaman bu büyünün de olumsuz sonuçları doğuyor. Bu nedenle kulaktan duyma bilgilerle ve evde tek başınıza yapmaya kalkışmayın.

Bu büyüyü yapan kişinin hüddam ilmine vakıf olması gerekiyor. Birçok duada olduğu gibi bu duada da hüddamlardan yardım isteniyor. Ayin esnasında hüddam ile iletişime geçiyorsunuz. Medyum, sizi korkmamanız ve telaş yapmamanız konusunda uyarıyor.

Mum büyüsünde genellikle 4 adet beyaz mum kullanılıyor. Beyaz mum, saf sevginin işaretidir. Birlikteliklerin mutlu evlilikle sonuçlanması için kullanılır. Ayin sırasında kişinin kara sevdaya düşmesini istiyorsanız siyah, aşk bağınızın artmasını istiyorsanız kırmızı mum kullanabilirsiniz. Mumla birlikte büyü yaptıracağınız kişinin adını, soyadını, doğum tarihini, anne adını ve mümkünse fotoğrafını da veriyorsunuz.

Medyum, mumlar üzerine dini sembol ve tılsımlar oluşturuyor. Gizli dualar okuyarak görevli hüddamı çağırıyor. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı, bilgileri ve mumla birlikte ritüel oluşturuluyor. Bu arada medyum trans halinde olduğu için siz hiçbir şekilde konuşup, müdahale etmiyorsunuz. Ayin sonunda medyum size nele yapacağınız ve davranacağınız konusunda talimatlar veriyor.

Tuz Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Kadim kitaplara girmiş, eski çağlardan beri uygulanan bir büyüdür. 7 yıl geçerliliği olduğu kabul ediliyor. Büyünün yapılmasında tuzla birlikte nizer adı verilen küçük bez kesecikler kullanılıyor. Kadın ve erkeği simgeleyen iki nizer kullanılıyor. Her iki keseye de ağzına kadar tuz dolduruluyor. Birbirine bağlanması, aşık olması istenen kişilerin isimleri 141’er kere okunuyor.

Tuz keselerinin altından bir delik açılarak, ateşin üzerine konuluyor. Tuzlar tamamen dökülüp, kese boşaldığında keseler dikiliyor. Kimsenin bulamayacağı bir yerde, büyü gerçekleşene kadar saklıyorsunuz. Büyü ayinini erkek için yaptırıyorsanız gece vakti, kadın için yaptırıyorsanız gündüz vakti yaptırıyorsunuz.

Bez Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Halk arasında “yanık bez büyüsü” olarak da biliniyor. Bu büyü diğer aşk büyüleri gibi aşık olunması istenen kişilere karşı yapılmıyor. Aşkın önünde engel olan kişilere karşı yapılıyor.

 • Birlikteliğe karşı çıkan anne ve babaları devreden çıkarmak,
 • İki kişi arasındaki uzun mesafeleri ortadan kaldırmak,
 • Bir kişinin yaptığı işi bırakmasını sağlamak,
 • İnadından vazgeçmeyen kişi/kişilerin inadını kırmak,
 • Çevrelerinde bulunmasını istemediği kişi/kişileri sosyal ortamdan uzaklaştırmak için bu büyü yapılıyor.

Büyünün yapılabilmesi için avuç içi büyüklüğünde temiz bir bez gerekiyor. Bezin üzerine isim yazılacağı için düz olması gerekiyor. Bezin bir yüzüne aşık olması istenen kişinin adı yazılıyor. Diğer yüzüne de bu birlikteliğe karşı olanların isimleri ya da farklı şehirler söz konusuysa şehir adı yazılıyor.

Bezi yakma işlemi kademe kademe yapılıyor. Her yakma işleminde söylenecek isimler, tılsımlar medyumun kontrolünde yapılıyor. En son aşamada, ilişkiye karşı çıkan kişinin adının bulunduğu tarafa “necis” tabir edilen kirli sıvı damlatılıyor. Bu genellikle idrar oluyor. Bezi alarak şehir dışına çıkıyorsunuz. Gözlerden uzak bir yerde toprak üzerinde bezi yakıyorsunuz. Oluşan külleri toprağa gömmeyi unutmayınız.

Vefk Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Tek taraflı seven veya platonik aşka kapılan kişilerin tercih ettiği bir büyü yöntemidir. Son derece etkili ve etkisini kısa sürede gösteren aşk büyüsüdür. Büyü basit gibi görünse de okunan dualar, enerji yoğunluğu, görevli hüddam nedeniyle çok dikkatli olunması ve büyünün en ince detayına kadar doğru yapılması gerekiyor.

Medyum, avuç içi kadar beyaz bir kağıda aşık olunması istenen ve aşık olan kişilerin adını yazıyor. Burada aşık olunması istenen kişinin doğum tarihi ve anne ismi önemlidir. Bunları doğru şekilde vermelisiniz. Medyum isimleri yazarken gizli duayı okur. Yakma ayini sırasında aynı şekilde sırlı sözcükleri söyler ve görevli hüddamı yardıma çağırır. Yakma işlemi sonunda kâğıdın küllerini havaya savurur.

Vefk yakarak yapılan aşk büyüleri, Külleri havaya savurmasının sebebi, enerji yoğunluğu göndererek büyü yapılan kişi üzerinde zihin hakimiyeti kurmaktır. Büyü gerçekleşene kadar medyum size neler yapacağınız hakkında bilgilendirmede bulunuyor. Aşkınız kuvveti, karşı tarafın size karşı olan hisleri ve enerji yoğunluğu büyünün 7 ile 14 gün arasında gerçekleşmesini sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ